Snap lid
Technical Details
| item number | 33-0001-10-02-00-004 |
| title | Snap lid |
| nominal volume | 1,3 l |
| colour | white |
| material | PP |
| weight | 15 g |
| length outside top | 170,0 mm |
| depth outside top | 130,0 mm |
| stackable | yes |
| food safe | yes |
| pallet unit | 8.190 item. |
Similar Articles